Hakkımızda

Hakkımızda

1982 Yılından beri ticaret hayatının içerisinde bulunan Taşdemir Ailesi tarafından 1994 yılında İstanbul ‘da kurulan PİKASSU GÜV.SİS.DERİ.AYAK.TUR.SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kendisinin de içerisinde bulunduğu PİKASSU Şirketler Grubuna ait İstanbul Başakşehir Kayabaşı Köyü Fabrikalar Bölgesindeki 5000 m2 ’lik üretim tesisi ile Türk sanayisine ve ticaretine 30 yıla yakın bir süredir hizmet vermektedir.

Faaliyetlerine ham deri ticareti ile başlayan firmamız, sektörün birçok kuruluşuna hizmet vererek önemli tecrübeler kazanmıştır.

Misyonu sürekli gelişim olan firmamızın Türkiye ’nin her bölgesindeki yaygın pazarlama ve bayi yapılanmasına ek olarak kendisine ait 16 adet mağazası bulunmaktadır.

Üretim tesislerinde SANTA BARBARA POLO & RACQUET CLUB ve PICASSU tescilli markaları ile kemer, evrak çantası, bay-bayan ayakkabı ve diğer saraciye ürünlerinin imalatını ve ticaretini yapmaktadır.

Ürün tasarımı ve ürün geliştirme ile müşteri odaklı çalışma anlayışı; Firmamızın bir dünya markası olmayı kendisine hedef olarak seçmesine olanak sağlamıştır. Yurt dışı pazar ve iş geliştirme çalışmalarına ağırlık vererek 30 ülkeye ihracat yapmaktayız.

Yurt içinde almış olduğumuz iş siparişleri ile THY, PTT, BELEDİYELER, v.b. kamu ve özel sektörün ihtiyacı olan ürün taleplerini yerine getirmekteyiz.

Firmamız sahip olduğu esnek üretim kabiliyeti sonucunda mümkün olan her çeşit kemer, çanta, büro malzemeleri, evrak çantası v.b. ürünlerini ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile imal etme imkanı bulunmaktadır.

Özel üretim yaptığımız veya ürün tedarik ettiğimiz kamu kurumları ve özel şirketlerden bir kaçı;